Chalupa Valentina

Chalupa Valentina

Více o ubytování

Ubytování v Trpnouzi


18 osob | 6 ložnic

Nabízíme ubytování v NOVÉ, plně vybavené chalupě na Novohradsku. Chalupa se nachází v malebné polosamotě v Trpnouzi, s krásným výhledem k lesu. Uvnitř chalupy se nachází velká společenská místnost s kuchyní, šest pokojů se samostatnými koupelnami a dětská místnost vybavená hračkami. Venku najdete posezení v prostorné kryté pergole s venkovní kuchyní, krytý bazén a vyžití pro děti v podobě dětského hřiště a pískoviště. Ideální pro rodiny s dětmi, milovníky cyklistiky nebo partu přátel. Objekt jen a jen pro Vás.

Kapacita: 18 osob


Popis objektu

V objektu se nachází velká společenská místnost s kuchyní, šest pokojů, každý má své vlastní sociální zařízení. V patře je umístěna hrací místnost pro děti, vybavená hračkami. Venku se nachází krytá terasa s posezením a krbem, krytý bazén a dětské hřiště.

Ložnice a pokoje:

2x dvojlůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj

Vytápění:

Elektrické

Parkování:

Parkování v objektu zdarma

Stravování:

Vlastní

Vybavení chalupy

Výlety a zábava

Ceník a Rezervace

Zobrazit Ceník

Napsat Referenci

Reference

Veronika

Skvělé, čisté a super vybavené ubytování, krásné prostředí s bazénem zahradou, venkovní pergolou👍👍 A hlavně dětský koutek👦🧒 Doporučuji

2023-09-10 22:04:35
Julie

V tomto krásném, atraktivním penzionu jsme byli s rodinou a přáteli již podruhé a rozhodně ne naposledy. Celý objekt je moderně vybaven, pokoje čisté a útulné, vše tak působí velmi příjemným dojmem. Součástí každého pokoje je i vlastní koupelna, což není úplně standardní a velice jsme to ocenili. Velkou výhodou je dětská hernička v patře a venkovní hřiště.Během pobytu nám nic nescházelo, využili jsme také veškeré venkovní vybavení včetně grilu, krytého bazénu i pingpongového stolu.Majitelé byli velice milí a vstřícní, po celou dobu s nimi byla bezproblémová komunikace.Tento penzion rozhodně doporučujeme navštívit!

2023-11-09 15:21:41