Chalupa Valentina

Chalupa Loučovice

Více o ubytování

Ubytování na Lipně


14 osob | 5 ložnic

+ možnost ubytování 4 osob v apartmánu na zahradě

Nabízíme ubytování poblíž Lipenské přehrady v plně vybavené chalupě v Loučovicích. Chalupu najdete přímo u lesa, pod vrcholem hory Luč (933 m. n. m.) mezi obcemi Loučovice a Lipno nad Vltavou. Disponuje krásnou zahradou, pergolou s možností grilování a zábavou pro děti v podobě dětského hřiště, pískoviště a trampolíny. Ideální pro rodiny s dětmi nebo partu přátel.


Popis objektu

Kapacita: 14 osob

Bezprostředně za chalupou les, před chalupou cyklostezka, cca 150 metrů řeka Vltava, v blízkosti přehrada Lipno.

V létě koupání a široká nabídka vodních sportů a volnočasových aktivit na přehradě Lipno a řece Vltavě. Turistika, cyklistika, in - line bruslení, houbaření, rybaření, relaxace, vycházky a výlety po okolí – přírodní zajímavosti, pamětihodnosti, vodní elektrárna Lipno.

V zimě lyžování v blízkém skiareálu Kramolín, snowboard, běžky skiareál Lipno, Sternstein Rakousko. Bruslení na zamrzlém lipenském jezeře.

Ložnice a pokoje:

Chalupa poskytuje ubytování pro 14 osob v 5 ložnicích.

Přízemí: 1x třílůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový, společenská místnost s televizí a dětským koutkem, plně vybavená kuchyně, 2x soc. zařízení 1.patro: 1x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj

Sociální zařízení:

2x WC se sprchovým koutem

Vytápění:

Elektrické

Parkování:

Parkování pro 5 aut v objektu

Stravování:

Vlastní

Vybavení chalupy

Výlety a zábava

Ceník a Rezervace

Zobrazit Ceník

Napsat Referenci

Reference

Petra

Příjemné ubytování,klid a pohoda. Ideální pro dovolenou s malými dětmi. Velká spokojenost. Blízko k Lipenské přehradě - celoroční vyžití pro všechny věkové kategorie. Mockrát děkujeme.

2023-08-10 21:15:41
L.K.

Místo je ideální pro klid a odpočinek uprostřed přírody. Vyžití pro všechny věkové kategorie lze přitom nalézt v blízkosti objektu. Chalupa poskytuje zázemí pro pohodově strávený čas. Dovolenou jsme si velmi užili.

2023-11-01 20:33:56
Michal a Klára

Příjemné ubytování, skvělá komunikace s majiteli. Na Lipno je to 5min autem, takže perfektní. Doporučujeme.

2024-01-21 16:07:14